Komanda

Anete Gribuste

Partnere un konsultante

FoxPortrait14


Anetei ir plaša pieredze sarežģītu finanšu (piemēram, Swedbank), tehnoloģiju (piemēram, Edurio, LG Electronics) un juridiskās nozares (piemēram, Ellex Kļaviņš) projektu vadībā Latvijas un starptautiskā līmenī. Fox Consulting ir redzējums par citādāku komunikācijas aģentūras darbu, ko ikdienā novērtē mūsu klienti – vadošie nozares uzņēmumi Latvijā, Baltijas valstīs un starptautiski.

anete.gribuste@foxconsulting.lv
+371 26 46 44 48

FoxPortrait14_2
FoxPortrait1_2

Velga Freiberga

Partnere un konsultante

FoxPortrait1_2


Velga ieguvusi nenovērtējamu pieredzi strādājot ar vadošiem uzņēmumiem finanšu sektorā, piemēram, Swedbank, Capitalia, kā arī citiem ar finanšu nozari saistītiem uzņēmumiem. Tāpat Velgai ir pieredze sniedzot stratēģiskās un mārketinga komunikācijas konsultācijas  būvniecības uzņēmumiem un nekustamo īpašumu attīstītājiem, kā arī dažādiem dzīvesstila zīmoliem (piemēram, Lexus, JURA u.c.). Velgas ikdienas pienākumos ietilpst komunikācijas stratēģiju izstrāde un īstenošana, projektu vadība vietējiem un Baltijas mēroga projektiem, kā arī mediju attiecības un pasākumu organizēšana. 

velga.freiberga@foxconsulting.lv
+371 29 25 40 34

Kristīne Geida

Projektu vadītāja

FoxPortrait2_2


Kristīne ir jauna, entuziastiska profesionāle ar iekrātu teju 6 gadu pieredzi strādājot medijos un realizējot dažādus radošus projektus. Pieredze žurnālistikā – izdevniecībā Santa un Rīgas Viļņi, radio Pieci.lv, būvniecības portālā Abc.lv. Sabiedrisko attiecību jomā Kristīnei ir pieredze strādājot ar tehnoloģiju nozares uzņēmumiem (Mobilly, Mobilly TX), ražošanas uzņēmumiem (Black Mammut, Develop Baltic), kā arī citiem zīmoliem (Toyota, Yamaha, Latvijas Zaļais fonds, Latvijas Dabas fonds). Kreatīvas idejas, sociālo tīklu satura izveide, darbs ar teksta un video izstrādi ir Kristīnes stiprās puses.

FoxPortrait2_2
FoxPortrait6

Lauma Laube

Projektu vadītāja

FoxPortrait6

 

Iegūstot pieredzi žurnālistikā un sabiedriskajās attiecībās vairāku gadu garumā, Lauma strādājusi radio Pieci.lv un kultūras medijā Arterritory.com, kā arī realizējusi virkni korporatīvu, sociālu, integrētu un kultūras projektu un nodrošinājusi publicitāti trīs Latvijas simtgadei veltītām filmām. Lauma strādājusi ar dažādiem valsts un privātā sektora klientiem, piemēram, iepirkšanās un izklaides centru Akropole, nekustamo īpašumu attīstītāju ProKapital, Rimi, Samsung, Eco Baltia grupu, Euroaptieku, Valsts izglītības attīstības aģentūru, Valsts Kanceleju, Ceļu satiksmes drošības direkciju u.c. Brīvajā laikā Lauma izbauda kultūras notikumus, aizraujas ar sportu, it īpaši snovbordu, un ceļošanu, iepazīstot tuvākus un tālākus galamērķus.

Līga Zemīte

Jaunākā projektu vadītāja

FoxPortrait9_2

 

Līga ir uzkrājusi pieredzi pārdošanas projektu vadībā, veidojot un uzturot ilgtermiņa attiecības ar klientiem. Līga veic atbalsta funkcijas teju visu aģentūras projektu vadībā un rūpējas par to, lai ikviena projekta detaļa būtu daļa no pārdomāta, stratēģiska un efektīva procesa ceļā uz mērķi. Papildus tam, Līgas pārziņā ir komunikācijas atbalsts labdarības veikalam Otrā Elpa un biedrībai Latvijas Mediju ētikas padome. Šobrīd Līga studē maģistrantūrā, iegūstot un papildinot zināšanas par mūsdienu komunikācijas tendencēm un izaicinājumiem.

FoxPortrait9_2
andris

Andris Gribusts

Finanšu direktors

andris

Visi norēķini un rēķini - precīzi un laikā.

andris.gribusts@foxconsulting.lv
+371 26 39 90 12

Gaidām Tavu ziņu!

Raksti mums uz fox@foxconsulting.lv 
un veidosim stāstu kopā.

Mūs var atrast!

Alksnāja iela 7 - 1, Rīga, LV-1050